Ukończyłam I i II stopień szkolenia w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, oraz Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie MUKOID w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii polskiej w trakcie drugich studiów magisterskich o kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.

Ukończyłam również szkolenia w zakresie umiejętności trenerskich zarówno w obszarze biznesu, jak i w obszarze oświaty, co daje mi uprawnienia bycia trenerem biznesu i oświaty. Poza tym ukończyłam Certificated Behavioral konsultant DISC.


Doświadczenie


Swoje doświadczenie zdobywałam i zdobywam zarówno poprzez sesje z moimi klientami prywatnymi, jak i pracowałam dla dwóch Organizacji takich jak Polskie Stowarzyszenie Stwardnienia Rozsianego w Warszawie, oraz Organizacja "Rodzice Razem" z siedzibą w Warszawie. Obecnie w dalszym ciągu współpracuję i robię projekty wyjazdowe dla PTSR w Warszawie. Ukończyłam również roczny staż w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach w CTSR w Sopocie.

Ponadto z pasji od stycznia 2015 jestem Koordynatorem PR/ Marketingu w magazynie psychologicznym " Inspiracje Psychologiczne" Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii.

Specjalizuje się głównie w takich obszarach jak poczucie własnej wartości, pewność siebie oraz efektywność osobista - w tym celu również przeprowadzam testy Extended DISC, które badają potencjał i ewentualne obszary do rozwoju.


Talenty wg Gallupa


Moje talenty zbadane metodą testu Gallupa to:

  • odpowiedzialność
  • empatia
  • relacyjność( bliskość)
  • intelekt i pryncypialność

Talenty, które posiadam pomagają mi wykonywać z pasją, to co robię, a moja pryncypialność i odpowiedzialność zawsze pilnują, aby to co robię i moja wiedza, było na jak najwyższym możliwym poziomie.

Więcej informacji na temat ukończonych przeze mnie szkoleń znajdziesz w zakładce certyfikaty.

Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do współpracy!

https://www.znanylekarz.pl/bozena-wujec-ziolkowska/terapeuta/gdansk

Opinie o mnie

Kontakt z nami